Volgen
Voor iOmniwize-gebruikers

1. Worden scholen van een zelfde scholengemeenschap gelijktijdig gemigreerd?

Scholen van een SG die op een verschillend domein werken, kunnen afzonderlijk gemigreerd worden. Scholen van een SG die op een zelfde domein werken, moeten gelijktijdig gemigreerd worden.

2. Kunnen we iOmniwize verder blijven gebruiken als we Scoodle Track aan het testen zijn?

Je kunt de gegevens in iOmniwize blijven raadplegen. We raden af om veel nieuwe gegevens toe te voegen gedurende de testweek. De gegevens die na het definitieve migratiemoment in iOmniwize worden toegevoegd, worden niet mee gemigreerd. Gegevens die in de testomgeving gewijzigd worden, worden niet bewaard.

 

3. Worden onze gegevens bewaard of zullen we na de omschakeling alles kwijt zijn?

Alle gegevens worden bewaard. Jullie zullen ook eerst gedurende een week de tijd krijgen om in de testomgeving te controleren of al jullie gegevens correct werden omgezet, voordat we tot definitieve omzetting overgaan.

4. In de lagere school gebruiken wij van iOmniwize de agenda, het zorgdossier en de rapporten. Kunnen wij met de kleuterschool al starten met de agenda van Scoodle Track?

Technisch gezien lukt dat, omdat er in twee afzonderlijke omgevingen wordt gewerkt en er geen lesfiches worden gedeeld.

5. Moet de beheerder van iOmniwize ook een Scoodle account aanmaken?

Ja!

6. Moeten leerkrachten die in verschillende scholen werken, ook verschillende accounts aanmaken in Scoodle?

De leerkracht kan dit zelf kiezen: per account in iOmniwize zou je eigenlijk een Scoodle account moeten aanmaken. Als de leerkracht ervoor kiest om die twee accounts verder apart te gebruiken dan zal hij/zij twee Scoodle accounts moeten aanmaken. Als de leerkracht ervoor kiest om naar één account te gaan voor beide scholen, dan maakt hij/zij één account aan en koppelt hij/zij die Scoodle account in de twee accounts van iOmniwize.

7. Mogen we bij het aanmaken van een Scoodle account hetzelfde mailadres en wachtwoord gebruiken als in iOmniwize?

Dit kan inderdaad met dezelfde gegevens.

8. Wij gebruiken enkel de agenda van Ikklik. Moeten wij ook een Scoodle account aanmaken?

Ja, de agenda van Ikklik wordt ook een Scoodle agenda.


9. Ik wil als directie een account aanmaken in Scoodle. Ik ben geen leerkracht en ook geen beheerder, maar kan niet kiezen voor directie. Hoe maak ik een account aan?

Je maakt als directie een leerkracht account aan in Scoodle. Als je in iOmniwize ‘admin’ was, dan zal jouw account na de migratie ook een ‘admin’ account worden in Scoodle.

 

10. Wat met de oude iOmniwize/ikKlik accounts na de omzetting? Gaan deze en hun inhoud verloren?

De Scoodle account wordt gelinkt aan de acccount in iOmniwize/ikKlik. Deze link is nodig om te kunnen achterhalen welke data aan de oude iOminiwize/ikKlik account hingen en aan welke nieuwe Scoodle account deze data moeten gehangen worden. In de oude database wordt niets verwijderd; er kan altijd teruggevallen worden op die gegevens.

11. Zetten jullie alle lesfiches om naar onze Scoodle account, of moeten we dat zelf doen?

Wij zetten al jouw gegevens uit iOmniwize/ikKlik om naar Scoodle. Daarom dat het belangrijk is dat die Scoodle account gekoppeld wordt in iOmniwize/ikKlik.


12. Ik heb al een Scoodle account. Moet ik dan een nieuwe Scoodle account aanmaken om te koppelen in iOmniwize/ikKlik?

Als je al een Scoodle account hebt, dan koppel je jouw bestaande Scoodle account in iOmniwize/ikKlik. Je hoeft dus geen nieuwe Scoodle account aan te maken dan.

13. Ik heb al een Scoodle account gekoppeld in iOmniwize/ikKlik. Moet ik die dan verwijderen en een nieuwe account aanmaken en koppelen?

Als je al een gekoppelde Scoodle account hebt, moet je geen nieuwe account aanmaken en koppelen. Jouw gegevens zullen dan omgezet worden naar jouw bestaande Scoodle account.


14. Ik heb al een Scoodle account gekoppeld, maar ik gebruik het mailadres waarmee ik destijds inlogde niet meer. Maak ik een nieuwe Scoodle account aan?

Als je die Scoodle-account niet gebruikt, maak je best een nieuwe Scoodle account aan met het mailadres dat je doorgaans gebruikt. Je koppelt deze nieuwe Scoodle account dan in iOmniwize/ikKlik. Jouw gegevens uit iOmniwize/ikKlik zullen dan overgezet worden naar deze nieuwe gekoppelde Scoodle account.

15. Een leerkracht werkt niet meer op onze school. Kunnen wij die account op inactief zetten?

De beheerder kan via iOminiwize – gebruikersbeheer een account op inactief zetten. Hiervoor klikt men op het groene vinkje dat bij de naam van de gebruiker staat. De gedeelde gegevens van deze gebruiker worden bij de migratie mee overgezet naar Scoodle Track.

16. Zullen de nieuwe LVS testen ook beschikbaar zijn in iOmniwize?

De licentie op LVS zijn vrijgegeven en niet langer exclusief voor één partij. Momenteel bekijken we of we dit technisch kunnen aanpassen in de module.

17. Kan onze school al omgezet worden naar Scoodle Track voor agenda en zorg ondanks wij ook rapporten en/of communicatie gebruiken?

Nee, dit kan niet. Een school die ook rapporten en/of communicatie gebruikt kan pas omgezet worden op het moment dat de rapporten- en communicatiemodule voor Scoodle Track klaar is. Deze scholen worden vermoedelijk gemigreerd in de loop van schooljaar 21-22.

18. Kunnen we leerlingen opvolgen vanuit de ZILL/OVSG/GO-doelen?

Ja, je kan leerlingen evalueren op leerplandoelen vanuit de agenda – tabje zorg.

19. Wordt er een back-up gemaakt van onze gegevens alvorens deze overgezet worden naar Scoodle Track?

Als een school aan de beurt is voor de migratie, worden de gegevens van die school eerst gemigreerd naar een testomgeving. Jullie krijgen dan als schoolteam gedurende een week te tijd om na te kijken of deze gegevens correct werden omgezet. Nadien volgt een definitieve migratie. De gegevens uit iOmniwize/ikKlik worden bewaard.

20. Ik werk als school enkel met de agenda. Kan ik al starten met de zorgmodule?

Van zodra de migratie voor het agenda is gebeurd, kunnen jullie starten met de zorgmodule.

21. Worden er opleidingen voorzien na de migratie?

Wij gaan sterk inzetten op ondersteuning vanop afstand. Zo zal je korte instructiefilmpjes, korte stappenplannen, opnames van webinars en nog veel meer kunnen raadplegen op onze supportsite. Je gaat met deze informatie aan de slag wanneer je zelf wil en kan zo zelf bepalen wanneer je ruimte en tijd voorziet om jezelf te verdiepen in Scoodle Track.

24. Zijn de mogelijkheden van het aanmaken van zorgtypes uitgebreid? (Multiple choice, open vraag, single choice, tabel,…)

Je kan kiezen voor volgende antwoordtypes: enkele lijn tekst, tekst met opmaak, single choice, multiple choice, tabel, keuzemenu

25 Worden alle zorgtypes die nu in iOmniwize/iKklik/iBegeleiding zitten mee overgezet naar Scoodle Track?

Ja deze zullen worden overgezet naar Scoodle Track.